chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві з 15 грудня почнуть продавати новорічні ялинки

03 грудня 2012 о 13:51

У Києві розпочали роботу відділи з реалізації ялинкових і карнавальних прикрас, новорічних сувенірів та штучних ялинок.

Практично в усіх магазинах міста вже можна придбати святкову продукцію, повідомляє сайт КМДА.

А з 15 грудня у столиці розпочнуть роботу 120 спеціально облаштованих майданчиків із продажу натуральних ялинок. Ці пункти працюватимуть на території ринків та стаціонарних закладів торгівлі з 15 до 31 грудня включно.

З метою зниження роздрібних цін на ялинки, як і в попередні роки, буде організовано продаж натуральних ялинок безпосередньо з лісгоспів на районних суботніх сільськогосподарських ярмарках у всіх районах столиці 15, 22 та 29 грудня.

Важлива інформація для споживачів: до продажу надходитимуть ялинки з чіпами, без яких дерева вважатимуться незаконно зрубленими.

А за пластиковою биркою зі штрих-кодом можна буде дізнатися, звідки дерево походить та переконатися в законності його заготівлі.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути