chrome firefox opera safari iexplorer

Через сказ у Києві заборонили продавати собак і кішок

10 січня 2012 о 09:29

Через спалах сказу в Києві тимчасово заборонили продавати котів та собак. Прилавки головного зооринку столиці на Куренівці вже цієї неділі були напівпорожні.

Заборона на продаж чотириногих триватиме до кінця карантину, оголошеного в середині грудня. Хоча в Києві вже все спокійно і випадків захворювання на сказ у цьому році (2012 – прим. ред.) не фіксували, такі обмеження ввели, поки ситуація повністю не стабілізується", — розповів «Комсомольській правді в Україні» начальник прес-служби Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Анатолій Осадчий.

За правилами, карантин має тривати не менше 60 днів. Тобто продаж собак і кішок буде заборонено щонайменше до 18 лютого. Стежитиме за виконанням заборони ветеринарна міліція, патрулі якої мають перевіряти торгові ряди на зооринку.

Втім, купувати тварин через Інтернет чи за оголошеннями все одно можна. Тільки ветеринари радять упевнитися, що в паспорті вихованця є позначка про щеплення проти сказу. Нагадаємо, спалах сказу було зафіксовано в Києві в грудні.

Вперше за останні 20 років заразилися люди – щонайменше троє потрапили до лікарні після укусів тварин.

Джерело: ТСН
Розділи: Довкілля Здорова

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі