chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Ту Стань! » цього року проведуть влітку

19 липня 2011 о 15:34

Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!» змінює час проведення. Якщо традиційна дата його проведення – початок вересня, то цього року дійство відбуватиметься на місяць раніше – 5, 6 та 7 серпня.

Про це повідомили у історико-культурному заповіднику «Тустань».

Організатори фестивалю, який цього року відбудеться вже вшосте, сподіваються, що в серпні і з погодою пощастить більше, та й сезон відпусток дозволить усім охочим приєднатися до середньовічного святкування.

Організатори обіцяють здивувати і програмою фестивалю. Біля підніжжя Тустанської фортеці відтворюватимуть лицарські бої, побут та танці доби Середньовіччя. 5 серпня буде присвячено військовій реконструкції. Окрім того, вже традиційно протягом всіх трьох днів відбуватимуться концерти музикантів та гуртів, майстер-класи ремесел та танцю, діятимуть спеціальні ігрові майданчики, де кожен зможе спробувати свої сили у стрільбі з лука, боротьбі з мечем.

Особливим пунктом цьогорічного фестивалю стане і лазерне шоу, яке проектуватимуть на скелю та ліс.

Детальніше про фестиваль дивіться тут.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути