chrome firefox opera safari iexplorer

Маріуполь та Макіївка — найбрудніші міста України

20 липня 2011 о 18:41

Дніпродзержинськ перестав бути найбруднішим містом України. За даними моніторингу, проведеного в Центральній біофізичної обсерваторії, у цьому рейтингу він спустився на третє місце, поступившись пальмою першості Маріуполю та Макіївці. Для виходу з екологічної кризи Дніпродзержинську довелося витратити близько 1,5 млн грн.

«Прибрано багато стихійних звалищ, сухостійних, аварійних дерев, а завдяки тому, що підприємства виконують заплановані заходи, йде зниження викидів в атмосферу шкідливих речовин», — повідомив начальник управління охорони навколишнього середовища Дніпродзержинська Андрій Можейко і додав, що зараз проводиться другий етап робіт з очищенню міста, який планується закінчити до кінця цього року. Всього ж в програмі 3 етапи. На цей час виділено 1,5 млн грн. на розчищення каналу Єлизаветівського котловану, рекреаційної зони під Дніпродзержинськом, яку жителі області охрестили Блакитними озерами.

Проте до досконалості індустріальному містечку ще далеко, адже його підприємства рясніють застарілою технікою і далеко не новими очисними спорудами.

Джерело: СТБ
Розділи: Довкілля Здорова

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути