chrome firefox opera safari iexplorer

На головну арену Євро-2012 держава виділила чергові 400 мільйонів

08 липня 2011 о 14:29

На головну арену  виділено чергові 382 мільйони гривень з держаного бюджету. Про це повідомляє офіційний сайт «Вісника державних закупівель».

У зв'язку з корегуванням проектно-кошторисної документації Національний спортивний комплекс «Олімпійський» оголосив про проведення додаткової закупівлі робіт з реконструкції майбутньої євроарени.

Роботи виконуватиме компанія «АК Інжиніринг». Їхня вартість складе 382,9 млн. гривень.

Нагадаємо, генеральними підрядниками реконструкції НСК є холдингова компанія «Київміськбуд», компанія «АК Інжиніринг» і компанія «Майстер-Профі».

У травні 2011 року уряд прийняв розпорядження «Про затвердження скоригованого проекту та титулу будови» реконструкції існуючих і будівництво нових об'єктів НСК «Олімпійський».

Загальна кошторисна вартість реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський» — 4,59 млрд. гривень. У тому числі: будівельно-монтажні роботи — 2,226 млрд. гривень, обладнання — 1,041 млрд. гривень; пусконалагоджувальні роботи — 37,54 млн. гривень, інші витрати — 1,285,15 млрд. гривень.

Реконструкція самого стадіону склала 4,139 млрд. гривень. На 1 травня 2011 профінансовано 3 623,41 млрд. гривень.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути