chrome firefox opera safari iexplorer

На озері Синевир знімуть перший український 3D фільм жахів

21 липня 2011 о 10:21

У серпні в Карпатах розпочнуть зйомки українського фільму жахів «Синевир». Про це Gazeta.ua повідомив продюсер стрічки Володимир Хорунжий.

«Це буде перший український 3D фільм, знятий професійно. З усіма атрибутами голлівудського кіно. За жанром — трилер, містика і жахи. Події відбуватимуться у 70-х роках. Група молоді приїжджає на Синевир, у них пікнік з наметами і ночівлею. У ті часи у молоді не було місця для інтиму, тому вибиралися в походи. Їм не пощастило — вони обрали місце, де мешкає така собі Чупакабра. Озеро взагалі матиме сильну містичну притягальну силу, тому що крім цього чудовиська будуть й інші потойбічні персонажі», — сказав він.

"Коли знімаєш жанрове кіно, то маєш дотримуватися законів жанру. Якщо хочеш зняти фільм жахів і не звертаєш увагу на все, що було до тебе. Кажеш: «Ми новатори!». Як правило, це буде кіно «обличчям в бруд». Те, що люди приїжджають на озеро — це закон жанру. У нашому фільмі хтось піде в кущі? Так, але ми це краще обґрунтуємо, щоб воно не виглядало по-ідіотськи. Знаєте, як буває у тупих фільмах: «Ой, у підвалі щось зашаруділо, піду перевірю. Світло не увімкну і не візьму зброї», — розповів продюсер.

На фільм продюсер планує витратити менше мільйона доларів.

«Бюджет дуже-дуже скромний. Це якраз той випадок, коли вартість одного знімального дня „Аватара“ Джеймса Кемерона буде бюджетом цього фільму. Це приблизно 700-800 тисяч доларів. Зараз продовжуємо шукати гроші на фільм, звертаємось до різних людей. Я кажу потенційним інвесторам: „Це не те, що ви думаєте, коли люди випрошують гроші і зникають“. Кіно — це нормальна бізнесова діяльність. Фільм реально може заробити у прокаті від трьох до п'яти мільйонів доларів», — зазначив Володимир Хорунжий.

Режисери стрічки — брати Олександр та Станіслав Альошечкіни. Вони були операторами українського 3-D фільму «Любов і крапка», в якому головну роль зіграла співачка Лілу. В інтернеті фільм хвалять саме за гарну операторську роботу.

«Любов і крапка» — це була проба пера. Десь вийшло, а десь ні. Альошечкіни три роки працювали над сценарієм «Синевиру». Зібрали гарну творчу групу. Вже пройшли кастинги, відібрали всіх акторів. Тиждень зніматимемо на озері Синевир, ще чотири у схожому лісі під Києвом. У нас амбітні цілі — хочемо вже 31 жовтня на Хелловін зробити презентацію 30-хвилинного промо-фільму. Взяти виставковий павільйон і влаштувати там хоррор-фест для молоді. Зробити велику тусівку із концертом музикантів. Роботу над стрічкою плануємо закінчити у грудні", — додав Хорунжий.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути