chrome firefox opera safari iexplorer

У січні на екранах кінотеатрів покажуть перший український фільм жахів

07 жовтня 2012 о 11:03

До прокату стрічка, прем'єра якої кілька разів переносилася, вийде в січні. Про це DT.UA розповів режисер фільму Олександр Альошечкін. За його словами, сюжет є класичним для фільму жахів.

Компанія молодих людей вирішила провести ніч на берегах озера Синевир. Однак з настанням сутінків над мальовничими берегами нависає якийсь містичний дух, а з темряви починає доноситися загадкове виття. Ніхто з туристів не здогадується, що в цих місцях водиться містичний монстр Песиголовець, що заманює своїх жертв до лісу, з якого ще ніхто не повернувся живим і неушкодженим.

«Ми перенесли дію картини на кінець 70-х ХХ століття, щоб створити особливу атмосферу того часу — машини, пісні, одяг...

І взаємини між людьми: те, що було тоді, сьогодні вже не зустрінеш. Також хотілося відійти від злощасних мобільних телефонів, які з'являються практично в кожній сучасній стрічці, і як тільки починаються якісь жахи, то обов'язково пропадає зв'язок.

Це наївно... », — сказав Альошечкін. Бюджет майбутньої картини 800 тисяч доларів — за рахунок приватних інвесторів (держава не брала участі в створенні стрічки). Знімальну групу збирали з кінопрофесіоналів і місцевих жителів.

До закордонних спеціалістів довелося звернутися за «монстром». Чудовисько спеціально для цього фільму доставили з Росії.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути