chrome firefox opera safari iexplorer

Сюжет першого українського 3D-фільму жахів «Синевир» розгортатиметься в СРСР

14 березня 2012 о 14:51

Стала відома основна сюжетна лінія першого українського 3D-фільму жахів «Синевир». Дії картини відбуваються на території СРСР, в кінці 70-х років.

За легендою, на Закарпатті, де і знаходиться містичне озеро Синевир, живе дивна непередбачувана істота з тілом людини і головою пса. Одного разу група туристів відправляється в похід. Варто відзначити, що в той час молоді усамітнитися було складно, тому для цього вибирали такі далекі і безлюдні місця, де влаштовували довгі посиденьки.

Але на цей раз запланована маївка не вдалася — герої випадково вибрали для неї зловісне й небезпечне місце — місце проживання Чупакабри.

Режисери фільму постаралися донести в сучасному кіноформаті повір'я, розповсюджене в Карпатських горах.

Крім одіозної Чупакабри, в стрічці також очікується поява інших потойбічних персонажів.

«Синевир» обіцяє стати не тільки першим українським фільмом жахів в 3D, а й розповісти історію містичного українського Закарпаття, яка століттями живе серед наших предків.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути