chrome firefox opera safari iexplorer

«Шахтар» розпочав випуск продуктів харчування

25 серпня 2011 о 13:06

Донецький «Шахтар» розпочав випуск власних продуктів харчування. Тепер уболівальники «гірників» матимуть можливість смакувати на матчах улюбленої команди смаженим насінням і солоним арахісом у фірмовій оранжево-чорній упаковці під новою торговою маркою «Вперед, „Шахтар“!».

Усі витрати на виробництво насіння й арахісу візьме на себе Дружківська харчосмакова фабрика. В свою чергу «Шахтар» офіційно надасть право на використання власного бренду.

«Заробити гроші не є нашою першочерговою метою, хоча, природно, певний відсоток прибутку від реалізації цих продуктів поповнить бюджет клубу», — розповів директор з маркетингу і комунікацій ФК «Шахтар» Юрій Свиридов.

Крім того, донеччани мають грандіозні плани щодо розширення асортименту харчових продуктів. А також планують випустити фірмовий посуд від «Шахтаря».

Відзначимо, що донецький клуб став першим клубом в Україні, який запропонував свою офіційну продукцію на ринку товарів народного споживання.

Як зазначає прес-служба клубу, така практика давно й успішно застосовується провідними європейськими футбольними клубами. Наприклад, в Каталонії величезний попит має молоко від «Барселони», в Лондоні – шоколад від «Арсеналу».

7 грудня

Інші дати
Народився Микола Устиянович
(1811, м. Миколаїв, Львівська область – 1885) – українського письменника і громадського діяча. Окремі його вірші ««Верховино, світку ти наш», «Гей, браття опришки» стали українськими народними піснями.
Розгорнути
Народився Микола Вороний
(1871, м.Дніпропетровськ - 1938) - українського поета, громадсько-політичного діяча, театрознавця, перекладача. У 1917 р. був одним із засновників і режисерів Українського національного театру. Автор поетичних збірок «Ліричні поезії», «В сяйві мрій», поеми «Євшан-Зілля».
Розгорнути
Народилася Катерина Білокур
(1900, с.Богданівка, Київська область – 1961) – українська художниця-самоучка, майстер українського народного декоративного живопису. Автор картин «Півонії», «Богданівські яблука», «За селом», «Натюрморт», «Хата в Богданівці», «Гай», «Колгоспне поле» та ін.
«Як би ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!» (Пабло Пікассо про Катерину Білокур)
Розгорнути