chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві планується збудувати 31 станцію метро

04 серпня 2011 о 10:18

На розвиток і будівництво Київського метрополітену до 2025 року необхідно 35 млрд. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Володимир ФЕДОРЕНКО під час громадського обговорення транспортної частини Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

«У цілому планується побудувати десь 31 станцію, 40 км ліній метрополітену. На сьогодні ми порахували, що вкладень необхідно близько 35 млрд. грн. у сьогоднішніх цінах», — сказав він.

За словами В.ФЕДОРЕНКА, це стосується як розвитку існуючих ліній, так і будівництва нових ліній, депо, нових виходів і переходів між станціями.

«Висунуто завдання наступного року — продовження метро до Одеської площі, ще дві станції відкрити. Ми сьогодні над цим працюємо, ми вступили у будівництво лінії до Виставкового центру. Вимагає будівництва Подільсько-Вигурівська лінія від станції Глибочицької до Райдужної з відгалуженням на Троєщину, і ми наступного року — вже є пропозиції в Програму соціально-економічного розвитку на більш як 400 млн. грн. — пропонуємо розпочати будівництво», — сказав В.ФЕДОРЕНКО. Крім того, передбачається розвиток Сирецько-Печерської лінії у бік Дарницького вокзалу і Виноградаря, продовження Святошинської лінії до Новобіличів.

«Необхідний додатковий перехід між ст. “Золоті ворота” і “Театральна”, там великі навантаження. І наступного року ми подали пропозиції, щоб профінансували вже значні суми для проектування і початку будівельних робіт», — відзначив начальник метрополітену.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство інфраструктури України підготувало проект розпорядження Кабінету міністрів України «Про схвалення Концепції Програми будівництва та розвитку мережі метрополітенів на 2011—2020 роки».

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути