chrome firefox opera safari iexplorer

Розмір максимальної пенсії становитиме 7 тис. 640 грн

08 вересня 2011 о 12:48

З 1 жовтня розмір максимальної пенсії в Україні становитиме 7 тис. 640 грн. Про це сьогодні під час прес-конференції сказав віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, передає кореспондент УНН.

«Починаючи з 1 жовтня, нікому з нових пенсіонерів пенсія не буде призначатись більша, ніж 10 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб», — сказав С.Тігіпко.

За його словами, на сьогодні розмір мінімальної зарплати дорівнює 764 грн, відтак, розмір максимальної пенсії становитиме 7 тис. 640 грн.

«Всім пенсіонерам, яким пенсія була призначена до цього часу, а таких осіб у нас було приблизно 14 тис., вона сплачуватиметься в повному обсязі, але не буде індексуватись по новому закону», — додав він.

Перед тим С.Тігіпко висловив сподівання, що з 1 жовтня 2011 року в Україні почне діяти закон про пенсійну реформу.

Нагадаємо, 6 вересня Верховна Рада відмовилася скасовувати постанову про прийняття законопроекту про пенсійну реформу.

Як повідомляв УНН, постійний представник Президента у Верховній Раді, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко зауважив, що після втілення в життя пенсійної реформи розміри пенсій громадян України зменшувати не будуть.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути