chrome firefox opera safari iexplorer

Рада відмовилася скасувати обов'язкове навчання у дитсадках

04 жовтня 2011 о 14:16

Верховна Рада відмовилася скасувати обов'язкове навчання дітей з 5-річного віку в дитсадках.

За прийняття в першому читанні відповідного законопроекту проголосували 88 депутатів за мінімально необхідних 226.

Автор законопроекту — депутат Ради Леся Оробець (фракція НУ-НС). Презентуючи свою законодавчу ініціативу в сесійній залі, вона пояснила, що обов'язкове навчання дітей у дитсадках є проблематичним через дефіцит місць у дошкільних навчальних закладах, крім того, вона нагадала, що, відповідно до Конституції, обов'язковим є тільки навчання в школах.

Також, зі слів депутата, цей законопроект повинен був запобігти відчуженню землі й приміщень дитсадків. Крім цього, передбачалася обов'язкова наявність медсестри в дитсадках незалежно від їх розмірів.

Рада підтримала пропозицію профільного комітету й скасувала цю законодавчу ініціативу.

Нагадаємо, у липні 2010 року Рада ввела 11-річну систему середньої освіти, а також обов'язкову дошкільну освіту.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути