chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці відкриється квіткова виставка

18 жовтня 2011 о 14:25

Комунальне підприємство «Київський міський будинок природи» запрошує киян та гостей столиці на виставку сенполій та інших рослин родини геснерієвих, відкриття якої відбудеться об 11.00 20 жовтня. Про це УНН повідомили в прес-службі КМДА.

В експозиції буде представлено понад 300 квітучих сортів кімнатних фіалок. Також у виставці бере участь відомий селекціонер з Вінниці Олена Лебецька зі своєю колекцією.

Родзинкою цієї виставки стануть нові кімнатні рослини – епісції. Вони належать до родини геснерієвих.

Зауважимо, що у природі епісції ростуть у тропічних лісах Америки. В оселях кияни розміщують ці рослини у підвісних кашпо. Різноманітні сорти епісцій квітнуть червоними, рожевими, блакитними, жовтими квітами, але особливо декоративне в них листя.

Зокрема, зелене зі світлим малюнком, червоне, сріблясте, наче вкрите перламутром, гладеньке чи ворсите.

На виставці можна буде не тільки милуватися цими рідкісними екземплярами, а й придбати їх для себе.

Час роботи виставки з 11.00 до 18.00, у неділю (23 жовтня) – з 11.00 – до 17.00.

14 жовтня

Інші дати
Віктор Баранов
1950 – український поет, прозаїк, перекладач. Автор численних поетичних збірок, повістей та романів. Лауреат літературних премій імені Є. Плужника та О. Гірника.
 
Розгорнути
Народився Лесь Сердюк
(1940, м. Харків - 2010) - український актор. Знявся  в понад 90 фільмах ("Загибель ескадри", "Як гартувалася сталь", "Батальйони просять вогню", "Гетьманські клейноди", "Мамай", "Тарас Бульба").
Розгорнути
Народилася Раїса Кириченко (Корж)
(1943,  с. Землянки Полтавської області - 2005) - українська співачка (мецо-сопрано), народна артистка УРСР. Лауреат державної премії України ім. Т. Г. Шевченка. Кращі пісні: "Чураївна", "Козачка", "Стремено", "Жіноча доля", "Мамина вишня".
Знову наснилось дитинство, Тепле, як гарна весна. Вишня вдіглася в намисто,Мама щаслива й сумна. Там за село проводжала Долю мою молоду... Щедро мені щебетала Мамина вишня в саду. (Слова Дмитра Луценка, музика Анатолія Пашкевича)
Розгорнути
Покрова Пресвятої Богородиці
Відзначення свята Покрови має дуже глибоку історію в Україні. Хоча свято було впроваджене ще з часів хрещення Русі, особливе шанування Покрови Богородиці починається з 12 століття, при князі Андрії Боголюбським, який і збудував першу на Русі Покровську церкву. Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорозьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та особливо шанували ікони Покрови.
Розгорнути
День українського козацтва
Гей, на горі там женці жнуть, А попід горою, яром, долиною Козаки йдуть. Гей, долиною, гей, Широкою козаки йдуть... (Українська народна пісня)
Розгорнути