chrome firefox opera safari iexplorer

Cтартував сайт фільму «Висоцький. Дякую, що живий»

10 листопада 2011 о 12:28

Інтерфейс сайту побудовано у вигляді звичайної кімнати у квартирі пересічного радянського обивателя 70-х, але при цьому він має дуже простий для користувачів інтерфейс, повідомляє «Студія 1+1».

Відвідувачі сайту можуть поринути в атмосферу кінця 70-х, послухати записи п’єс за участю Володимира Висоцього, записи пісень у його виконанні, переглянути безліч унікальних архівних матеріалів (рукописів та газет), фото та відео з його особистого архіву.

Крім цього, на сайті викладена історія створення фільму, кадри зі зйомок та трейлери.

Нагадаємо, що «Висоцький. Дякую, що живий» вийде в прокат 1 грудня 2011 року. Режисер фільму – Петро Буслов, сценарій написав син Володимира – Микита Висоцький. Фільм знято за підтримки каналу «1+1».

Експерти вже оголосили фільм «найочікуванішою прем’єрою року».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути