chrome firefox opera safari iexplorer

На рекламу України до Євро витратять ще 39 мільйонів

01 листопада 2011 о 11:44

ДП «Центр комунікацій «Україна-Всесвіт» 27 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Смарт Студіо» на виготовлення та розміщення рекламних роликів в ефірі міжнародних телеканалів. Вартість угоди склала 38,50 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Закупівля проведена в рамках держпрограми підготовки України до Євро-2012.

«Для України оптимальним визнається варіант, коли основну роль у процесі підготовки до чемпіонату з футболу відіграє держава. Мета послуг полягає у створенні соціальних та організаційних умов для успішного проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012», – йдеться в конкурсній документації.

Виконавець повинен забезпечити розміщення відеороликів не менше ніж на трьох іноземних телеканалах. Метою кампанії є досягнення 20% охвату європейської аудиторії.

Всього у листопаді-грудні 2011 року має бути розміщено не менше 90 разів ролики хронометражем до 60 секунд, 30-секундні – не менше 6 тис. разів, 10-секундні – не менше 200 разів, 5 секундні – не менше 1500 разів.

ТОВ «Смарт Студіо» засновано Сергієм Мусіним та Наталією Крамаренко, яка також відома як співзасновниця ТОВ «ЕС комюнікейшн груп» (ESGroup). Фірми з цієї групи неодноразово вигравали підряди у структур Нацагентсва з питань Євро-2012.

Єдиним конкурентом «Смарт Студіо» на тендері було ТОВ «Незалежний Медіа Центр» Сергія Рибака, яке вже не раз було другим обов’язковим учасником тендерів, перемогу на яких отримувало ТОВ «ЕС комюнікейшн груп».

Нагадаємо, цьогоріч Держпідприємство «Центр комунікацій «Україна-Всесвіт», підпорядковане Нацагентству з питань Євро-2012, за результатами тендеру вже укладало угоду з ТОВ «Фаст Форвард Пост Продакшн» на виготовлення популяризаційної серії із п’яти відеороликів під умовною назвою «Ми чекаємо на Євро 2012». Вартість угоди склала 6,15 млн грн.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути