chrome firefox opera safari iexplorer

Рада перегляне закон про квоти на український контент

11 листопада 2011 о 14:53

Верховна Рада перегляне закон щодо обмеження квот на українську продукцію в теле- та радіоефірах. Про це заявив Президент Віктор Янукович під час засідання Гуманітарної ради в п'ятницю. Перед цим члени ради просили Президента заветувати відповідний закон.

«Його до речі немає, він не надійшов, бо він так виписаний, що важко було зрозуміти, про що йдеться. І коли я зустрівся з деякими депутатами, вони не змогли цього пояснити», — сказав Янукович.

За словами Президента, насамперед метою закону було «створити умови для того, щоб радіокомпанії мали можливість приймати будь-які замовлення, не обмежуючи їх ніякими лімітами», — сказав він.

«Але в підсумку виявилось, що мова йде про український продукт. А це крім пісень ще й музика, і твори», — зазначив Янукович.

У підсумку, за словами Януковича, юридичне управління ВР знайшло багато помилок і розбіжностей у цьому законі, «тому він знову буде розглядатися у Верховній Раді».

Нагадаємо, 3 листопада Верховна Рада скасувала квоти на українську музику в музичних програмах та зменшила квоти на національний аудіовізуальний продукт з 50% до 25%. Спікер Верховної Ради Володимир Литвин відклав підписання закону щодо квот на вітчизняний продукт у теле- і радіоефірі до усунення неузгодженостей в тексті документу.

Крім того, 10 листопада львівські гурти та виконавці провели акцію протесту проти цього закону.

10 вересня

Інші дати
Народився Олександр Довженко
(1894 – 1956) – видатний український письменник, кінорежисер, кінодраматург, художник, класик світового кінематографу.
«Боже, як багато у світі краси! Яке небо! А Дніпро синій-синій, чистий. Брате мій Дніпре, батько мій дорогий і прекрасний» (О. Довженко)
Розгорнути
Народився Олександр Палладін
(1885 - 1972) — український біохімік. Президент Академії наук Української РСР (1946—1962), академік АН УРСР і АН СРСР. Засновник української школи біохіміків.
Розгорнути
День пам’яті Івана Григоровича-Барського
(1713 – 1791), найвидатніший архітектор українського бароко.
"Трудившийся в разных строениях, воду привел в различные места в города сем от различных источников с-под гор, а потом строил каменные церкви, колокольни и покои. Первую церковь зделав у Кирилловском монастыре, з зводницею и брамою, и погребами, церковь Покровскую и Набережно-Никольскую; у Козельце церковь штукатурнею украшал и тынковал, и колокольню вновь построил, у Золотоношском Красногорском монастыре церковь, колокольню у Петропавловськом монастыре, у Соборно-Успенском соборе с церквою. Ещё магазин городской и гостинной дом, жилые покои Греческому монастирю и Юрию Дранчеву…"
Розгорнути