chrome firefox opera safari iexplorer

Автопутівник до Євро вчить іноземців як не потрапити в халепу в Україні

28 грудня 2011 о 08:45

У Києві презентували автопутівник до Євро-2012, йдеться в сюжеті ТСН. Його більша частина присвячена дорожній інфраструктурі та підказкам: як не потрапити в халепу. Передусім у посібнику є поради, як спілкуватися із українською міліцією, чиновниками та навіть водіями маршруток.

Цікаво те, що автори путівника починають не з того, що в Україні дивитись, а з того, чого в Україні боятись.

Очолює список вітчизняна ДАІ. Іноземців застерігають, що дорожня поліція корумпована, і радять з машини в жодному разі не виходити. На другому місці у переліку жахіть — місцеві водії, які «серйозно порушують правила дорожнього руху».

Десятою дорогою гостям радять оминати маршрутки, адже вони постійно «стрибають» через кілька рядів. Ну і все це, зрозуміло, відбувається на вкрай неякісному асфальті.

Варто зазначити, що образ даішника із євро-путівника майже списаний з роликів, яких багато гуляє по інтернету.

Щоправда, на той самий пошук англійською відповідей теж вистачає. Та навряд чи в американських путівниках попереджають про те, що поліцейський, наприклад, може розмахуючи зброєю викинути дівчину із авто.

Польський журналіст Петро Погожельський Україною подорожує без сторонніх порад. Він висловив думку, що начитавшись книжок, європейці часто самі починають хамити.

«Тут якщо розмовляєш спокійно і без проблем, і напруги – то дійсно можна жити дуже спокійно», — запевняє Петро.

До речі, на тих гостей Євро-2012, хто витримає зустріч із представниками ДАІ, не злякається водіїв маршруток і не залишить колеса на українських дорогах чекає остання сторінка путівника й останнє випробовування. Тут написано, що самогон, горілка і медовуха – це вкрай міцні алкогольні напої, вживати які слід особливо обережно.

8 квітня

Інші дати
Борис Тенета (Гурій)
1903 – український поет, прозаїк.
Розгорнути
8 квітня відзначають:
  • День працівників військових комісаріатів.
  • Міжнародний день циган.
Розгорнути
Народився Дмитро Дорошенко
(1882, м. Вільнюс, Литва - 1951) — політичний діяч, історик, публіцист, літературознавець, бібліограф. Найвизначніша праця – двотомне видання «Нарис історії України».
«Я нічого не робив для чужих, в чужих інтересах, але завжди для своїх, а свої — всі були для мене цінні, поскільки, кожний по-свойому, мали в своїй діяльности на меті добро України» (Дмитро Дорошенко).
Розгорнути
Народився Михайло Коссак
(1874, с.Горішня Вигнанка Тернопільська область - 1938) – український композитор, диригент, музикознавець, музичний педагог. Один з організаторів запису українських народних пісень, творів Семена Гулака-Артемовського та Миколи Лисенка на платівки.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...