chrome firefox opera safari iexplorer

Азаров заявив, що українці не бідують, бо купують телевізори та телефони

27 грудня 2011 о 10:58

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що цього року українці були в змозі купити набагато більше товарів, ніж у минулому.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, 15%-ве зростання роздрібного товарообігу змусило Азарова говорити про те, що купівельна спроможність населення серйозно зросла.

За словами глави уряду, 2011 в році вживаних автомобілів було продано вдвічі більше, а нових — на 30% більше, телевізорів — на 50%, супутникових антен — на 30%. При цьому українці купили в 16 разів більше мобільних телефонів, ніж торік, наголосив Азаров.

« Якщо населенню не вистачає на продукти харчування, хіба вони будуть купувати супутникові антени? Це абсолютно об'єктивні дані, які свідчать про те, що купівельна спроможність населення зростає», — зазначив глава Уряду.

Раніше прем'єр висловив задоволеність темпами інфляції, яка в цьому році, за його словами, сповільниться до 4,4 до 4,5%.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути