chrome firefox opera safari iexplorer

На ремонт Лаври виділили ще 30 мільйонів з бюджету

21 грудня 2011 о 11:58

Релігійна організація Свято-Успенська Києво-Печерська лавра 15 грудня уклала угоду з товариством «Уютний дом» на роботи з проведення протизсувних заходів, протиаварійних робіт, ремонту та реставрації пам’яток.

Вартість послуг складає 29,50 мільйонів гривень, повідомляє «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Роботи замовлено на гроші державного бюджету, розпорядником яких є Міністерство культури.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника». Це пояснили тим, що гроші були виділені на початку грудня, тобто, за кілька тижнів до кінця бюджетного року.

Це, у свою чергу, унеможливило проведення відкритих торгів через значний час на процедуру.

Обрання саме цього підрядника в Лаврі пояснили тим, що «Уютний дом» має десятирічний досвід виконання аналогічних робіт на території Києво-Печерської лаври.

З урахуванням цієї закупівлі, «Уютний дом» цього року отримав ремонтні підряди Лаври на загальну суму 63,59 мільйонів гривень, пише видання.

Нагадаємо, Києво-Печерська лавра надежить до Української православної церкви Московського патріархату.

Про інші цьогорічні грошові видатки з держбюджету на ремонт Києво-Печерської лаври можна почитати тут. 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути