chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові пасажирів маріупольського потяга зустрінуть пампухами

20 січня 2012 о 14:06

22 січня у Львові пасажирів потяга «Маріуполь – Львів» пригощатимуть пампухами.

Як повідомили УНІАН у русі „Відсіч”, який виступив ініціатором акції, на залізничному вокзалі міста львів’яни зустрінуть потяг № 70 «Маріуполь — Львів». Приїжджим роздаватимуть синьо-жовті стрічки, привітальні листівки і пампухи, яких спечуть близько тисячі.

„Організатори вибрали цей потяг, бо він проїжджає від одного кінця країни до іншого, що дуже символічно у День Соборності. Пасажири проїдуть такі міста як Донецьк, Дніпропетровськ, Черкаську та Київську області, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів», — зазначається у повідомленні.

Потяг прибуває до Львова о 12.06.

*** 22 січня 1918 року IV універсалом Центральної ради УНР було проголошено повну незалежність України, а рівно через рік, цього ж дня, проголосили Акт возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

22 січня 1990 року від 1 до 3 мільйонів людей, узявшись за руки, створили на дорогах і шосе безперервний ланцюг від Києва до Львова.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути