chrome firefox opera safari iexplorer

Українська команда невдало фінішувала на Дакарі-2012

16 січня 2012 о 16:05

«Sixt Ukraine» посіла 37-му сходинку в генералі. Цьогорічний ралі-рейд для Вадима Нестерчука та його штурмана Лоран Ліхтлейхтера став менш успішним ніж у 2011-му, але здобутий досвід — куди цінніший, аніж результат.

“Важливо не подіум, важливо шлях до подіуму. Для мене важливий сам Dakar, те як ти пересилюєш та перемагаєш себе, працюєш зі своїми людьми, командою, щоб досягли результату. Для мене більш важливий цей шлях”, — каже пілот «Sixt Ukraine» Вадим Нестерчук.

Шлях української команди у столиці Перу — Лімі завершився 37-м місцем у генеральній класифікації. Не той результат, на який розраховував екіпаж. Тим паче, що за підсумком десяти етапів «Sixt Ukraine» перебувала уже в 20-ці найсильніших. Як би там не було, наступного року, Нестерчук та компанія обіцяють сповна реабілітуватись.

“Чесно кажучи, мене не дуже цікавлять скептики, які не вірять в нашу команду. Головне ,щоб ми вірили та ставили перед собою цілі амбітні, які потрібно через “не можу” досягати. І я вважаю, що для нас наступна ціль подіум на Dakar, я впевнений, що ми це зробимо”, — каже пілот «Sixt Ukraine» Вадим Нестерчук.

Втілити амбітні плани уже в 2012-му завадив не в останню чергу новий маршрут ралі-рейду, адже саме долаючи кордон між Чилі і Перу, екіпаж Нестерчука втратив чимало часу, а помаранчевий “Мітсубіші” потребував серйозного ремонту.

“З одного боку він простіший, бо ми вже маємо досвід фінішу і не одного Dakar за плечима. Якщо оцінювати реально, був Dakar складним, цікавим, нова країна, вона нас не розчарувала”, — каже пілот «Sixt Ukraine» Вадим Нестерчук.

Найбільш гучно столиця дебютанта автомарафону вітала екіпаж Міні на чолі із Стефаном Петранселем, який святкує свою уже четверту перемогу на «Дакарі». Стільки ж звитяг тепер і у Сіріля Депре, який тріумфував у розбірках мотоциклістів. А от Жерар де Рой у класифікації вантажівок здобув свою першу велику перемогу.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути