chrome firefox opera safari iexplorer

З «1+1» звільнили журналіста, який розслідвав корупцію серед влади

26 січня 2012 о 15:03

Ведучий програми «Гроші» Олег Дейнека звільнений з телеканалу 1+1 «за систематичне невиконання обов'язків трудового договору без поважних причин».

Про це йдеться у прес-релізі каналу.

«Програма, яка з грудня була на різдвяних канікулах, вийде в ефір у вівторок, 31 січня, о 22.30. На період пошуків нового ведучого, вести „Гроші“ будуть журналісти програми», — сказано у повідомленні.

Керівник департаменту журналістських розслідувань Максим Шиленко заявив, що «Гроші» зараз розслідують «кілька резонансних тем».

«Крім того, найближчим часом в ефір повернеться програма „Особиста справа“ в оновленому форматі. У нас великі плани на цей рік», — сказав він.

Як відомо, ведучому програми «Гроші» винесли догану за «нав’язування сюжету», яким викривалися начебто корупційні дії губернатора Хмельницької області Василя Ядухи.

До цього «Гроші» вже двічі освітлювали цю тему, рішення про підготовку третього матеріалу Дейнека прийняв самовільно.

Втім, президент Віктор Янукович за результатами прес-конференції, де Дейнека поставив питання про начебто корупційну діяльність Ядухи, доручив генпрокурору Віктору Пшонці провести «об’єктивну та вичерпну» перевірку інформації щодо діяльності голови Хмельницької ОДА.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути