chrome firefox opera safari iexplorer

Ахметов розпочав будівництво на Андріївському узвозі?

14 березня 2012 о 13:27

У дворі Київського академічного театру «Колесо» на вул. Андріївський узвіз, 8 за 30-40 м від будівлі театрального закладу на території фабрики «Юність» почались будівельні роботи.

Про це повідомили працівники театру «Колдесо».

Керівництво закладу культури побоюється, що будівельні роботи призведуть до руйнування їхньої будівлі, повідомив голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинень.

Як відомо, столичне ТОВ «Андріївський Плаза» має намір побудувати офісний центр класу А з торговою зоною і підземним паркінгом на 466 машин на місці колишньої фабрики «Юність» на ділянці між вулицями Боричів Тік, Фролівська і Андріївський узвіз.

«Це будівництво, зокрема підземного паркінгу, підвищить рівень ґрунтових вод, що завдасть шкоди навколишнім пам’яткам та об’єктам культури (в тому числі і театру „Колесо“). А будівництво офісного комплексу загалом перетворить спокійний квартал подільської периферії на завантажену транспортом вулицю», — сказав Бригинець.

Територія забудови на земельній ділянці площею 1 га становитиме 52 тисячі кв. м (що відповідає за обсягом 20 скандальним торговим центрам на метро Театральна (майбутній Музей історії Києва). У комплексі розміститися 36 тисяч кв. м. офісних приміщень, близько 10 тисяч кв. м. торгових і 11 тисяч кв. м. займе паркінг.

Як відомо, ТОВ «Андріївський Плаза» віддали ділянку по вулиці Фролівській, 9-11, в липні 2005 року. На п'ятирічну оренду виділили 0,98 га. Згодом у листопаді 2010 року збільшили до 15 років. ТОВ «Андріївський плаза»належить «ЕСТА Холдингу», що входить до групи "СКМ" Ріната Ахметова.

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути