chrome firefox opera safari iexplorer

Доля Пейзажки опинилася в руках суду

29 березня 2012 о 15:00

Суд до 4 квітня винесе рішення щодо Пейзажної алеї Києва.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі КМДА. Київська міська державна адміністрація вступила у судову справу щодо повернення ділянки на Пейзажній алеї до власності громади міста Києва, говориться в повідомленні.

Також зазначається, що сьогодні, 29 березня, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив клопотання КМДА, в якому вимагається визнати недійсним рішення Київради про передачу ділянки площею 0,38 га на перетину пров. Десятинного та вул. Пейзажна алея під забудову.

«Ми надали суду всі докази того, що ділянку було передано забудовнику незаконно. Вважаємо, що рішення про відведення ділянки було прийнято всупереч нормам земельного та природоохоронного законодавства. Крім того, воно порушує законодавство про охорону культурної спадщини, оскільки ця ділянка потрапляє до меж історико-культурних заповідників. Її забудова суперечить інтересам не лише киян, але й держави. Сподіваємося, що суд дослухається наших аргументів та винесе справедливе рішення», – сказав заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Як нагадують в міськдержадміністрації, раніше Київська міська рада надала зазначену земельну ділянку Міністерству закордонних справ України для будівництва службового житла. У 2006 році прокуратура Києва подала позов до суду із проханням визнати рішення Київради недійсним та повернути ділянку до комунальної власності.

Довідка УНІАН. 27 березня фракція «УДАР» у Київраді повідомила, що депутатська Комісія із земельних відносин, містобудування та архітектури не підтримала їхню ініціативу про вилучення земельної ділянки на Пейзажній алеї на користь громади. Комісія також відмовилася надати цій ділянці статус об’єкту природно-заповідного фонду. Натомість підтримала пропозицію представника МЗС створити робочу групу для опрацювання проблеми.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути