chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальне будівництво на вулиці Гончара у Києві заборонили

25 квітня 2012 о 12:26

Вищий господарський суд залишив у силі заборону Господарського суду м. Києва на проведення робіт щодо будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу на території земельної ділянки на вул. Олеся Гончара, 17-23.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі КМДА.

Касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного господарського суду Київська міська державна адміністрація та столична прокуратура подали 7 березня.

«Сьогоднішнє рішення суду є спільним успіхом влади та громади у припиненні скандальної забудови у центрі столиці. Ми робимо все можливе в рамках чинного законодавства, аби остаточно зупинити варварське будівництво на вулиці Олеся Гончара, яке несе пряму загрозу визначній пам’ятці – архітектурному ансамблю «Софія Київська», – підкреслив голова КМДА Олександр Попов.

Рішення касаційної інстанції набуває чинності з моменту оголошення.

«Відтепер подовження будь-яких будівельних робіт вважатиметься невиконанням судового рішення, за що законом передбачено кримінальну відповідальність. Сьогодні ж ми звертаємося до прокуратури з проханням взяти це питання під особистий контроль, і в разі намагання продовження будівельних робіт проситимемо притягнути винних до відповідальності», – попередив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Нагадаємо, 23 квітня ц. р. рішення щодо скандальної забудови також прийняв Господарський суд м. Києва. Він визнав протиправним та скасував відведення земельних ділянок загальною площею 0,44 га на вул. Олеся Гончара, 17-23, а також документи, що посвідчували права на землю. Із позовом до Господарського суду звернулася прокуратура Києва в інтересах КМДА. Вона вимагала скасувати землевідведення, оскільки ділянки було виділено з численними порушеннями законодавства. Позов був задоволений повністю.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути