chrome firefox opera safari iexplorer

В УКУ відбудеться літня школа з вивчення соціальної думки митрополита Шептицького

23 березня 2012 о 21:18

Інститут релігії та суспільства УКУ оголошує набір на навчання у літній школі «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького: порятунок євреїв і сучасні проблеми людинолюбства», яка відбуватиметься з 25 червня по 1 липня в Українському католицькому університеті.

Головний акцент цьогорічної школи буде поставлено на акціях порятунку євреїв, які здійснював митрополит Андрей під час Другої cвітової війни.

Як зазначають організатори, метою програми є глибше ознайомити учасників школи з духовним спадком та діяльністю митрополита Андрея. Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття й дискусії з лекторами, а опісля – обговорення у малих групах з модератором.

Таким чином, організатори хочуть показати актуальність соціального вчення Церкви та випрацювати постійнодіючий інтенсивний літній курс, на якому який вивчатимуть суспільну думку митрополита Андрея Шептицького.

До участі у школі організатори запрошують студентів гуманітарного напрямку студій, мирянських та політичних діячів, а також усіх, хто бажає поглибити знання християнського суспільного вчення, незалежно від релігійно-конфесійної приналежності. Вік учасників 18 – 40 років.

Остання дата прийому документів – 25 травня. На завершення курсу учасники отримають сертифікат.

Додамо, що Інститут релігії та суспільства УКУ вже вдруге організовує таку літню школу. Минуло річ учасниками сертифікатної програми «Суспільна думка Митрополита Андрея Шептицького та сучасність» стало 27 учасників з усієї України – Львова, Харкова, Донецька, Києва та з Росії.

Прес-служба УКУ

Розділи: Новини освіти

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі