chrome firefox opera safari iexplorer

У кримському сафарі-парку пропонують послугу «левеня в номер»

22 квітня 2012 о 10:46

Більше 1,5 тис тварин, серед яких 54 лева і єдина пара жирафів в Україні, оселилися у степовій частині півострова, в Білогірському районі.

«В Європі ніхто стільки левів не зосереджує не тому, що їх складно зібрати, а тому, що складно прогодувати. Одному леву потрібно 7-10 кг м'яса на день», — сказав журналістам власник парку «Тайган» і ялтинського зоопарку «Казка» Олег Зубков.

Сафарі-парк створювався 6 років. Він займає 32 гектари землі.

«Цей чудовий об'єкт приверне до себе багато туристів, ми покажемо красу степового Криму: поряд знаходиться Біла скеля і водосховище, звідси видно передгір'ї», — зазначив на відкритті «Тайгана» голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов.

Відвідувачі парку, який в середині цього тижня за рішенням кримського парламенту отримав статус об'єкта природно-заповідного фонду півострова, зможуть пройти по залізних мостах висотою близько 4 метрів і поспостерігати за життям левів.

У майбутньому туристи зможуть погодувати хижаків м'ясом, а також пограти з дитинчатами левів. На території «Тайгана» розташований зоопарк, в тому числі є спеціальний куточок для дітей.

Крім того, в сафарі-парку розташовані кафе і готель, який надасть послугу «левеня в номер». «Прокинулися ви вранці, а ваш коханий підметушився, заплатив 100 грн і вам принесли левенятко пограти, зробити фото...», — сказав О.Зубков.

Тварин обслуговують 25 осіб.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути