chrome firefox opera safari iexplorer

В поминальні дні заборонять відвідувати Прип'ять

05 квітня 2012 о 11:55

У 2012 році вільне відвідування міста Прип’яті в поминальні дні буде заборонено. Про це повідомили у прес-службі МНС з посиланням на Державне агентство з управління зоною відчуження.

Фахівці зазначають, що раніше відвідування цих територій дозволялося лише у випадку безумовного дотримання правил безпечної поведінки. При цьому багаторічний досвід показує, що громадяни нехтують цими правилами, чим наражають себе на небезпеку.

Зафіксовано непоодинокі випадки, коли відвідувачі влаштовували в зоні пікніки, споживали їжу, вживали алкогольні напої, сиділи на траві, ходили у відкритому одязі та взутті, купалися у водоймищах. Нехтуючи небезпекою, громадяни заходили у будинки, піднімалися на дахи, розважалися в атракціонному містечку, не розуміючи, що ці споруди знаходяться в аварійному стані.

Крім того, деякі особи вчиняли у м. Прип’яті відверті акти вандалізму, свідомо завдаючи шкоди місту. Люди також залишали купи сміття, порожні пляшки, різний непотріб.

Всебічно проаналізувавши ситуацію, Державне агентство з управління зоною відчуження прийняло рішення заборонити в поминальні дні вільне відвідування м. Прип’яті з метою запобігання розповсюдженню джерел іонізуючого випромінювання за межі зони відчуження, а також для недопущення травмування людей під час масових заходів на радіаційнозабрудненій території.

Джерело: УНН
Розділи: Довкілля

19 вересня

Інші дати
19 вересня відзначають:
  • День народження смайла.
  • Йом Кіпур.
 
Розгорнути
Народився Анатоль Вахнянин
(1841, с. Синява, Польща - 1908) - україньский композитор та педагог, автгоопери "Купало", музики до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перший голова товариства "Просвіта"
Ярій, душе. ярій, а не ридай. У білій стужі сонце України. А ти шукай - червону тінь калини, На чорних водах - тінь її шукай, де горстка нас
Розгорнути
Народився Григорій Мінх

(1836, с. Грязі, Росія - 1896) - вчений інфекціоніст та епідеміолог. Автор класичних фраз про чуму та проказу,  влив собі кров хворого на тиф, щоб довести заразність  крові хворого.

Розгорнути