chrome firefox opera safari iexplorer

Цього літа в Україні відкриються 1200 пляжів

23 травня 2012 о 09:41

Державна санітарно-епідеміологічна служба прогнозує відкриття більш як 1200 пляжів в Україні у 2012 році. За останніми даними, половина пляжів не готові до літнього сезону.

«Станом на 1 травня ми бачили, що тільки 27% пляжів були готові до відкриття прийому відпочиваючих. Уже на середину травня ми відзначаємо зростання, дана цифра становить до 45%. Усього в 2012 році планується до відкриття 1200 пляжів, у тому числі 850 морських пляжів», — повідомив начальник відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Держсанепідслужби Віктор Ляшкo.

За його словами, наразі в Криму відкрито 100 з 326 пляжів, у Києві на даний момент передбачено відкриття 11 пляжів і 14 зон відпочинку. Він зазначив, що паспорт на пляж виданий тільки пляжу Дитячий у Гідропарку.

Чиновник зазначив, що Держсанепідслужба досліджувала понад 1200 проб води в місцях водокористування, при цьому відхилення були виявлені тільки на пляжах в Маріуполі Донецької області — там пляжі поки не паспортизовані і відповідно не відкриті.

Як повідомив Ляшкo, власники пляжів проводять активну роботу щодо приведення їх у відповідність із санітарними правилами.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути