chrome firefox opera safari iexplorer

Не відійшовши від футболу, Львів вже готується до «Євробаскету-2015»

15 червня 2012 о 15:40

Львів уже розпочав підготовку до «Євробаскету-2015». Все, що потрібно зробити – збудувати спорткомплекс.

Про це мер Львова А. Садовий розповів журналістам особисто під час медіа-сніданку 15 червня, повідомляє ZIK.

«Під «Євробаскет» треба збудувати великий палац, щоб там можна було провести баскетбол. Адже летовище є, дороги є, більше нічого такого не потрібно», – повідомив мер Львова.

Палац планують будувати біля стадіону «Арена-Львів» і вже з наступного року. І за задумом, він мав би бути мультифункціональним, де можна проводити змагання й з інших видів спорту.

Цей палац, на думку мера, мав би бути прикладом приватно-публічного партнерства: збудований за кошти держави та інвестора.

«Тоді для Львова це було б ідеально», – сказав Садовий і додав, що перемовини на цю тему ведуться, «Те, що «Євробаскет-2015» буде у Львові – це 100%, це не підлягає дискусії, це затверджено. Те, що палац будуватиметься – це також гарантія держава. Просто, хто в яких пропорціях фінансуватиме, ще дебатується. Кінцевого рішення немає. Є державна підтримка, і є приватний бізнес, який готовий це інвестувати», – повідомив він.

Нагадаємо, комітет «Євробаскет-2015», який контролює в Україні виконання спеціальних вимог ФІБА-Європа, визначив шість міст, які у 2015 році прийматимуть матчі Чемпіонату Європи з баскетболу. Серед них – Львів, де буде побудована багатофункціональна спортивна арени місткістю не менш ніж 10 000 глядацьких місць.

Нагадаємо, Україна здобула право на проведення чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році. Відповідне рішення Ради ФІБА Європа (FIBA Europe) у грудні 2011 року оголосив у Мюнхені президент організації Олафур Рафнссон (Olafur Rafnsson).

9 лютого президент Віктор Янукович підписав указ про підготовку до проведення в Україні фінального турніру «Євробаскету-2015».

21 березня

Інші дати
Яків Гандзюк
1873 – видатний український військовий діяч, генерал-майор. Одним із перших на Південно-Західному фронті українізував російську дивізію, яка ввійшла до складу Першого українського корпусу генерал-лейтенанта П.Скоропадського.
Розгорнути
Народився Олександр Лотоцький (Білоусенко)
1870 – український письменник, науковець, державний діяч, активний захисник української мови й письменства. Укладач читанок-хрестоматій; автор казок, оповідань за фольклорними мотивами.
Розгорнути
Народився Модест Мусоргський
1839 – російський композитор. На українську тему написав оперу «Сорочинський ярмарок»; першим із російських композиторів звернувся до творчості Т. Шевченка – на тексти фрагментів із поеми «Гайдамаки» написав пісні «Гопак» та «На Дніпрі».
Розгорнути
Народився Олексій Шовкуненко
(1884, м. Херсон – 1974) - український живописець майстер пейзажу і портрета, педагог. Автор картин «Дніпробуд», «Одеський суднобудівний завод», «Осінні квіти», «Конча-Заспа», портрети В.Заболотного, М.Рильського, С.Ковпака, М.Лисенка.
Розгорнути