chrome firefox opera safari iexplorer

Бджолине дзижчання лікує від недугів серцево-судинної, дихальної та нервової систем

16 липня 2012 о 09:46

Донецький пасічник Анатолій Цопа лікує людей — бджолиним дзижчанням. Для підсилення ефекту гудіння рою — чоловік створив спеціальну конструкцію – акустичну барокамеру. Оздоровчі вібрації, десятків тисяч комах, вважає бджоляр, здатні порятувати від недугів серцево-судинної, дихальної та нервової систем.

На відміну від звичайних пасік, на цій – мед не збирають. Бо джоли тут — лікують своїм дзижчанням. І що голосніше вони гудуть, то краще для пацієнтів, каже власник пасіки. Послухати оздоровчі мелодії щодня приїздять по кількадесят хворих.

Метод вуликотерапії — не новий. Але донецький пасічник уперше посилив лікувальний звуковий ефект у сотні разів — за допомогою акустичної барокамери. До того ж, зібрав там рекордну кількість бджіл — понад 70 кілограмів.

Юлія Божко, 5 канал: «Лікувальна мелодія лунає знизу. Тут під барокамерою встановлено три вулики. В кожному щонайменше 50 тисяч бджіл. Людину від них розділяє дерев’яне перекриття з липи у 12 міліметрів завтовшки».

Усередині барокамери людина відчуває кожне коливання рою. Пасічник каже — бджоли діагностують хворобу і підбирають такі частоти, що можуть вплинути на недужі органи.

Медики вже оцінили цей метод. І планують використати його як альтернативу магнітно-резонансної терапії.

Лікування в бджолиних барокамерах — безкоштовне. Щоправда, триває лише в теплу пору року. Узимку — бджоли відпочиватимуть у вуликах.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути