chrome firefox opera safari iexplorer

На Івана Купала у столиці святкуватимуть «День Дніпра»

04 липня 2012 о 12:06

У суботу, 7 липня, у столиці відбудеться загальноміське традиційне свято «День Дніпра». Гуляння розпочнеться о 15:00 та відбуватиметься на Подолі.

Цьогоріч організатори запрошують усіх охочих долучитися до параду вишиванок. Святковою ходою учасники йтимуть вулицею Петра Сагайдачного, а продовжиться дійство на Контрактовій площі, повідомляє прес-служба КМДА.

Так, кияни і гості міста зможуть побачити лицарський турнір, конкурс краси «Дніпровська русалонька», нагородження переможців дитячого творчого конкурсу «Дніпро – річка моєї Батьківщини».

Справжньою родзинкою стане, святковий гала-концерт за участю відомих виконавців, серед, яких своїми виступами порадують гурти «Тартак», «Сварожичі» та легендарні «Пісняри». Крім того, під час свята пригощатимуть морозивом.

Завершиться дійство святковим феєрверком.

Зауважимо, що у зв’язку з проведенням заходу 7 липня з 11:00 до 22:00 буде перекрито дорожній рух на Контрактовій площі.

Нагадаємо, що «День Дніпра» у столиці святкують вже дев’ятий рік поспіль. За словами організаторів, метою проведення заходу є привернення уваги киян до проблем сучасного екологічного стану Дніпра та заклик бережливого ставлення до головної водної артерії нашої держави і річок загалом.

Організаторами свята виступили Всеукраїнський благодійний фонд «Дніпро» за підтримки Київської міської державної адміністрації.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути