chrome firefox opera safari iexplorer

Найбільша екологічна проблема Києва — зелені зони

14 липня 2012 о 13:45

Найбільша екологічна проблема в Києві — це недоглянутість і невпорядкованість всіх зелених зон, які є в місті. «Все екологічне сміття в основному пов′язане не з діяльністю конкретних промислових підприємств, а з загальною системою діяльності».Таку думку висловив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина), голова комісії з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Всі парки та лісопарки, які є біля міста та в місті, необхідно зібрати в один національний парк за прикладом Голосіївського національного парку. Це було б гарантією того, що зелені зони не зменшуватимуть, адже зараз вже практично всі забудови ведуться за рахунок знищення зелених насаджень»,- заявив О. Бригинець.

Депутат також виділяє ще одну проблему — це водні ресурси. «У Києві є близько 100 водойм, які могли б стати рекреаційними зонами та позитивно впливати на екологію. Але для цього потрібні великі інвестиції», — коментує О. Бригинець.

«Ми живемо в дивних умовах, поруч ліс — але ми не можемо там відпочивати — там брудно і немає обладнаних місць для відпочинку, поруч водойми — але в них не можна купатися»,- коментує О. Бригинець.

Третьою проблемою О. Бригинець називає Бортницьку станцію аерації, на реконструкцію якої необхідно виділити 4 млрд. грн. І Київ міг би їх виділити, якби не віддавав 50 % податків громадян на користь держави, що складає не менше 7 млрд. грн... на рік, чого безумовно вистачить для реконструкції Бортницької станції.

«Київ — це зелена смуга Лівого і Правого берега. Якщо місто розвивати за рахунок приєднання нових областей, а не за рахунок знищення цієї зеленої зони, всім буде краще», — наголосив О. Бригинець.

Розділи: Довкілля

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути