chrome firefox opera safari iexplorer

Найбруднішим районом столиці визнали Оболонь

19 липня 2012 о 15:42

Найбільш проблемним з екологічного погляду в столиці є Оболонський район.Таку думку під час веб-конференції RegioNews висловив заступник міністра екології та природних ресурсів України Ігор Вільдман.

У 2011 році Оболонський район посів перше місце в Києві за утворенням надзвичайно великої кількості небезпечних відходів (I-III класів).

«Минулого року на Оболоні утворилося 3,6 тис. тонн відходів речовин з помірно високим, високим і надзвичайно високим рівнем небезпеки. Це третина — 32,7% — від усіх відходів I-III класу небезпеки, що утворилися в столиці», — пояснює Ігор Вільдман.

Крім цього, в центрі Оболонського району зосереджені підприємства харчової промисловості, що використовують небезпечні хімічні речовини, зокрема аміак і хлор, які є потенційними забрудниками і змушують жителів довколишніх районів весь час бути напоготові в очікуванні екологічної катастрофи.

У Києві вірогідність виникнення техногенних надзвичайних ситуацій (аварій, катастроф), які становлять загрозу для людини, економіки і навколишнього середовища, збільшується внаслідок сукупності відразу кількох факторів.Перш за все, через наявність великих промислових об'єктів, більшість із яких є потенційно небезпечними, велику протяжність мереж транспортних та інфраструктурних комунікацій, розташування потужних енергетичних об'єктів, і, звичайно ж, використання потенційно небезпечних речовин на виробничих підприємствах (і сьогодні, і в минулому).

Нагадаємо, в червні екологи визнали Київ найбруднішою столицею Європи.Головними проблемами міста фахівці вважають його повітря, отруєне автомобілями та сміттєзвалищами і водопровідну воду, яку ніхто не назве питною.

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути