chrome firefox opera safari iexplorer

Після закінчення Євро-2012 у Донецьку закінчився й безкоштовний інтернет

25 липня 2012 о 13:52

За його використання в зонах Wi-Fi тепер потрібно платити 10 гривень.

Про це пише "Сегодня".

Навесні минулого року один з донецьких провайдерів зробив донеччанам подарунок — установив у місцях місцях відпочинку 12 зон Wi-Fi, у яких цілодобово можна було безкоштовно перевірити пошту або заглянути в соцмережі.

Однак, з 9 липня безкоштовна послуга доступна тільки клієнтам інтернет-провайдера, а всім іншим потрібно заплатити 10 гривень за день користування інтернетом, оплативши рахунок у терміналі. Крім того, можна купити собі «абонемент» на тиждень (коштує це 30 гривень) або на місяць (60 гривень).

У компанії MATRIX, яка забезпечила Донецьк безкоштовним інтернетом, говорять, що й не планували робити Wi-Fi безкоштовним на постійній основі.

Міська влада назвала дії провайдера виправданими, мовляв, за задоволення потрібно платити.

В офісі інтернет-провайдера говорять, що з появою платної послуги кількість користувачів не скоротилася.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути