chrome firefox opera safari iexplorer

Газета Компартії підписує статті-провокації іменами відомих екологів

17 серпня 2012 о 09:17

У №32 (від 11.08.2012) газети «Севастопольська правда», що видається Комуністичною партією України, опублікована стаття «Бізнес и коррупция  по-севастопольски», підписана «Е. Пахомов, Директор Национального экологического центра Украины». Дану статтю не писали ні Є.Пахомов, ні Національний екологічний центр України (НЕЦУ), а Є.Пахомов між іншим взагалі не є членом НЕЦУ. Виконавчим директоромНЕЦУ є Юрій Урбанський (http://www.necu.org.ua/people/urbanskiy/ ), а головою НЕЦУ — Ярослав Мовчан (http://www.necu.org.ua/people/movchan/ ). Співробітникам НЕЦУ і самому Є.Пахомову невідомо, хто є людина, що використала назву організації в підписі до статті.

Понад 3 роки у Україні триває громадська кампанія проти комерційного використання дельфінів. Серед учасників кампанії в пресі найчастіше фігурують активісти Національного екологічного центру України та Євгеній Пахомов, що є адміністратором сайту «Дельфинарий — хлорированная тюрьма»?. Протягом 3 років члени громадської кампанії борються проти будівництва дельфінаріїв та утримання дельфінів в Україні. Головною метою кампанії є закриття всіх дельфінаріїв і в першу чергу – мережі дельфінаріїв «НЕМО», що будують свої споруди у віддаленні від моря і утримують  дельфінів не у морській воді.

— Описані у статті факти нам не відомі, збором і вивченням їх ніколи не займались — розказує заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк. — А фраза «дельфинарий  может стать  жемчужиной ...», взагалі не могла бути написана ніким з нас, оскільки наша мета — закрити всі дельфінарії в Україні. Єдиний хто знає справжнього автора провокації є редакція газети. Тому ми звернулись до МВС з проханням знайти і притягнути до відповідальності винних у провокації.

— Я вважаю, що автор статті або має безпосереднє відношення до ТОВ «Нерум» (мережа дельфінаріїв «Немо»), або писав статтю на їх замовлення. – Коментує ситуацію Євгеній Пахомов, адміністратор сайту www.delfinariy.info/ - Автор, або замовник статті намагався вбити двох зайців: по-перше, нашкодити своїм конкурентам з ТОВ «Страна дельфінія» (Севастопольський дельфінарій в Артбухті), між цими «дельфіно­експлуа­таторами» триває багаторічна судова тяганина, на межі війни; по-друге, автор був впевнений, що Пахомов (Дніпропетровськ) та НЕЦУ (Київ) севастопольську газету не побачать. А от в севастопольському дельфінарії прочитають обов’язково. Прочитають, образяться і частину своєї енергії спрямують на Є. Пахомова і НЕЦУ.

— Тобто «Нерум» намагався використати одного зі своїх конкурентів в боротьбі з своїми опонентами. Чому я вважаю, що це був ТОВ «Нерум»? Крім змісту і стилю статті, на таку думку наштовхує те, що один з засновників ТОВ «Нерум» пан Кисловський є членом КПУ і балотується від цієї партіі до Верховної ради, а «Севастопольская правда» — орган КПУ – додає Пахомов.

З’ясувати хто ж підписав статтю-провокацію іменами відомих екологів, може кожен, зателефонувавши у редакцію Газети "Севастопольская правда" : +38(0692)550401

За інформацією Національного екологічного центру України

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути