chrome firefox opera safari iexplorer

Газета Компартії підписує статті-провокації іменами відомих екологів

17 серпня 2012 о 09:17

У №32 (від 11.08.2012) газети «Севастопольська правда», що видається Комуністичною партією України, опублікована стаття «Бізнес и коррупция  по-севастопольски», підписана «Е. Пахомов, Директор Национального экологического центра Украины». Дану статтю не писали ні Є.Пахомов, ні Національний екологічний центр України (НЕЦУ), а Є.Пахомов між іншим взагалі не є членом НЕЦУ. Виконавчим директоромНЕЦУ є Юрій Урбанський (http://www.necu.org.ua/people/urbanskiy/ ), а головою НЕЦУ — Ярослав Мовчан (http://www.necu.org.ua/people/movchan/ ). Співробітникам НЕЦУ і самому Є.Пахомову невідомо, хто є людина, що використала назву організації в підписі до статті.

Понад 3 роки у Україні триває громадська кампанія проти комерційного використання дельфінів. Серед учасників кампанії в пресі найчастіше фігурують активісти Національного екологічного центру України та Євгеній Пахомов, що є адміністратором сайту «Дельфинарий — хлорированная тюрьма»?. Протягом 3 років члени громадської кампанії борються проти будівництва дельфінаріїв та утримання дельфінів в Україні. Головною метою кампанії є закриття всіх дельфінаріїв і в першу чергу – мережі дельфінаріїв «НЕМО», що будують свої споруди у віддаленні від моря і утримують  дельфінів не у морській воді.

— Описані у статті факти нам не відомі, збором і вивченням їх ніколи не займались — розказує заступник голови НЕЦУ Олексій Василюк. — А фраза «дельфинарий  может стать  жемчужиной ...», взагалі не могла бути написана ніким з нас, оскільки наша мета — закрити всі дельфінарії в Україні. Єдиний хто знає справжнього автора провокації є редакція газети. Тому ми звернулись до МВС з проханням знайти і притягнути до відповідальності винних у провокації.

— Я вважаю, що автор статті або має безпосереднє відношення до ТОВ «Нерум» (мережа дельфінаріїв «Немо»), або писав статтю на їх замовлення. – Коментує ситуацію Євгеній Пахомов, адміністратор сайту www.delfinariy.info/ - Автор, або замовник статті намагався вбити двох зайців: по-перше, нашкодити своїм конкурентам з ТОВ «Страна дельфінія» (Севастопольський дельфінарій в Артбухті), між цими «дельфіно­експлуа­таторами» триває багаторічна судова тяганина, на межі війни; по-друге, автор був впевнений, що Пахомов (Дніпропетровськ) та НЕЦУ (Київ) севастопольську газету не побачать. А от в севастопольському дельфінарії прочитають обов’язково. Прочитають, образяться і частину своєї енергії спрямують на Є. Пахомова і НЕЦУ.

— Тобто «Нерум» намагався використати одного зі своїх конкурентів в боротьбі з своїми опонентами. Чому я вважаю, що це був ТОВ «Нерум»? Крім змісту і стилю статті, на таку думку наштовхує те, що один з засновників ТОВ «Нерум» пан Кисловський є членом КПУ і балотується від цієї партіі до Верховної ради, а «Севастопольская правда» — орган КПУ – додає Пахомов.

З’ясувати хто ж підписав статтю-провокацію іменами відомих екологів, може кожен, зателефонувавши у редакцію Газети "Севастопольская правда" : +38(0692)550401

За інформацією Національного екологічного центру України

Розділи: Суспільство

18 червня

Інші дати
Олександр Пучківський
 1881 – український отоларинголог, розробник української медичної термінології. Склав перший український підручник з отоларингології, запропонував низку методів оперативного втручання при захворюваннях верхніх дихальних шляхів.
Розгорнути
Народився Феофан Прокопович
(1681, м. Київ — 1736) — українського теолога, письменника, вченого, ректора Київської академії (1710-16 рр.), релігійного діяча.  
«Всього не можна охопити навіть думкою.» (Феофан Прокопович)
Розгорнути