chrome firefox opera safari iexplorer

Гімн України перед матчем Україна-Чехія виконає «Піккардійська терція»

15 серпня 2012 о 14:12

Сьогодні, 15 серпня, вокальна формація «Піккардійська терція» виконає Гімн України перед товариським матчем між національними збірними України та Чехії, який відбудеться на стадіоні «Арена Львів».

Про це ІА ZIK повідомили у прес-службі «Піккардійської терції».

Учасник «ПіккардійськоЇ терції» Ярослав Нудик зазначив, що публічне виконання гімну – висока місія для гурту.

«Ми – патріоти України, і до виконання Гімну підходимо з особливим трепетом. Федерація футболу України неодноразово запрошувала нас співати національний Гімн перед матчами нашої збірної. Для нас – це велика честь. Тим паче, що українські футболісти вважають нас для себе фартовими».

«Піккардійську терцію» для нашої національної збірної вважають фартовою. Після патріотичного заряду від «Терції» наші футболісти перемагали у матчах зі збірними Польщі, Білорусі, Вірменії.

Лише одного разу «піккардійці» не підтвердили своєї фартовості для національної збірної – 2007 року у грі з італійцями наша команда поступилася суперниками з рахунком 1:2.

Загалом, честь виконувати Гімн «Ще не вмерла України» перед футбольними матчами випадала «піккардійцям» уже близько десяти разів.

Цікаво, що й самі «піккардійці» – палкі футбольні вболівальники. Найзатятіші з них – Ярослав Нудик та Володимир Якимець. Найбільше вболівають за національну збірну та львівські «Карпати». Голосисті чоловіки не втрачають нагоди відвідати черговий футбольний матч. А під час Євро-2012 навіть робили в колективі символічні ставки на переможців.

Виконання Гімну України перед матчем Україна-Чехія 15 серпня у Львові стане для «Піккардійської терції» ще й свого роду розрядкою. Адже цими днями артисти зосереджені виключно на підготовці до власного 20-річчя.

Поважний ювілей «піккардійці» святкуватимуть гучно і масштабно: 24 вересня – на сцені Львівської опери, 29 вересня – у столичному Палаці «Україна».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути