chrome firefox opera safari iexplorer

Нове керівництво Лаври знову піднімає ціни на вхідний квиток

18 серпня 2012 о 12:00

Адекватна ціна на відвідування Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника повинна бути в межах 25 гривень.

Про це ZN.UA розповіла виконуюча обов'язки гендиректора Києво-Печерського заповідника Наталя Клименко, коментуючи недавнє зниження цін на вхід в заповідник з 50 до 3 гривень.

«Економічно обґрунтована вартість квитка в Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник могла бути в межах 25 грн. Власне, такою вона й була до підвищення. Для порівняння: у Національному музеї Тараса Шевченка вартість одного квитка — 12 грн», — зазначила Клименко.

За її словами, очікується, що в 2012 році Лавру відвідають 700 тис. людей. При цьому, Євро-2012 практично вплинув на відвідуваність.

«Мені здається, це не залежить від якихось великих акцій всеукраїнського масштабу. Є цільова аудиторія. Тобто люди, котрі знають, навіщо приходять, що хочуть побачити. Не секрет, що багато іноземців передусім цікавляться Дальніми і Ближніми печерами. Оскільки ж Києво-Печерська лавра — загальносвітове надбання, то й інтерес до неї не згасне ніколи», — сказала Клименко.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Наталії Клименко.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути