chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальна Влада Прокаєва знову працює в Київській Лаврі

10 вересня 2012 о 16:29
Новопризначений гендиректор заповідника Києво-Печерська лавра Любомир Михайлина скасував накази про звільнення співробітників заповідника, видані попереднім керівником Вікторією Лісничою.

Таким чином звільнені працівники відновлені у роботі, заявив Михайлина на прес-конференції в понеділок.

Зокрема, поновлено у посаді Владу Прокаєву, яка раніше заявляла, що отримала хабар за призначення на посаду заступника гендиректора Лаври.

Однак, за словами Михайлини, наразі розглядається питання відповідності Прокаєвої і ще кількох осіб, займаним посадам.

«Іде процедура правового оформлення перебування кількох осіб на своїх посадах», — сказав він.

На питання чи припускає він звільнення Прокаєвої він відповів: «Так».

«Зрозумійте, ми знаходимося у юридичній пастці, з якої треба вийти», — сказав він, додавши, що імовірно на це піде 1-2 тижні.

Михайлина також зазначив, що його дуже засмутив скандал у Лаврі.

«Я дізнався про це з інтернету і мені було дуже прикро, що все відбувається у святому місці», — заявив він.

Також Михайлина заперечив отримання хабара за призначення на посаду.

Як відомо, наприкінці липня у Києво-Печерському історико-культурному заповіднику вибухнув скандал. Тодішній гендиректор заповідника Вікторія Ліснича звільнила з посади чотирьох своїх заступників, на яких скаржилась частина співробітників установи.

Серед звільнених була і екс-модель Влада Литовченко-Прокаєва, яка звинуватила Лісничу в отриманні хабара на суму 50 тисяч доларів.

 

«Я можу сказати конкретно, що генеральний директор взяла у мене хабар у розмірі 50 тисяч доларів, за мою посаду. Особисто для міністра!», — заявила Влада в присутності журналістів ТСН.

Міністр цей факт заперечив. Пізніше Мінкультури звільнило з посади гендиректора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторії Лісничу. Новим керівником заповідника став Любомир Михайлина.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути