chrome firefox opera safari iexplorer

Чверть українців перебуває за межею бідності, – експерт

23 листопада 2012 о 10:55

На сьогоднішній день рівень доходів близько 25% українців нижчий за прожитковий мінімум, і ці люди фактично перебувають за межею бідності, тому і декларувати їм взагалі нічого, заявив економіст Павло Розенко, коментуючи ідею поголовної декларації доходів.

За його словами, такі ініціативи Державної Податкової служби є лише «імітацією бурхливої діяльності».

"Їм треба обґрунтовувати доцільність існування такого величезного апарату Державної податкової адміністрації, який замість того, щоб бути сервісною службою, тероризує суспільство, тероризує бізнес і займається просто нікому не потрібною «паперотворчістю», – сказав фахівець.

На думку Розенка, ДПС повинна свою роботу спрямувати в інше русло — припинити тиск на підприємців і дати їм спокійно працювати, розвиватись і платити податки.

Нагадаємо, в Податковій вважають, що загальне декларування доходів є дуже важливим елементом і стимулом легалізації не тільки зарплат, але і підприємницької діяльності в цілому.

Крім того, загальне декларування, в разі його правильної реалізації, може стати ефективним методом боротьби з корупцією і нелегальними доходами.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути