chrome firefox opera safari iexplorer

Легендарна Дженіфер Лопес виступила в Києві

14 листопада 2012 о 10:46

Латино-американська гордість в українській столиці. Дженіфер Лопес завітала до Києва. Співачка вперше відвідала Україну і відспівала сольний концерт у палаці спорту.

Разом із собою привезла родину, 11 валіз одягу та свої супер-хіти. Чи втішені виступом українці зрозуміла Олена Халік.

Аншлаг. Столичний палац спорту забитий вщент. Усі в очікуванні Дженіфер Лопес. Квитків, вартість яких сягала восьми тисяч гривень, у касах не лишилося.

Легендарна Дженіфер Лопес виступила з сольним концертом у Києві — вперше. І закохала у себе глядачів з перших хвилин перебування на сцені.

Поп-діва завітала до України у рамках свого світового турне Dance Again. Майже дві години Джей Ло дивувала різноманітними костюмами, танцювальними номерами, світловим та піротехнічним шоу. А ще активно спілкувалася з публікою. Натовп — у захваті.

Лопес виконала для українців усі свої супер-хіти. Вітчизняні глядачі віддячили оплесками, танцями, квітами та м'якими іграшками. Одразу після київського концерту Дженіфер Лопес попрямувала до Туреччини, вже сьогодні у неї концерт у Стамбулі.

Джерело: 5 канал
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути