chrome firefox opera safari iexplorer

Щоб повністю відновити театр Заньковецької, потрібно ще 20 млн

09 листопада 2012 о 13:52

Сьогодні, 9 листопада, з пам’ятки архітектури – театру імені Марії Заньковецької знімуть риштування, яке встановили ще у червні. Фасад відреставрували на дев’яносто відсотків.

Тут оббили тиньк, замінили зруйновану цеглу та ще раз заштукатурили стіни і побілили їх, відновили оздобу вікон. Проте риштування знімуть лише з четвертого до другого поверху.
Про це повідомляє ZIK.

«Першого поверху відремонтовано лише половину, залишилась невеличка частина, думаю, протягом тижня ми демонтуємо усе риштування», – розповів заступник гендиректора з питань капремонту театру Роман Порада.

Залишилось відреставрувати ще вікна, відновлюватимуть їх зсередини, без риштувань. Робитимуть це спільно з міжнародною організацією GIZ.

На реставрацію цієї частини фасаду з держбюджету виділили півтора мільйона гривень. А щоб повністю відновити театр Заньковецької і відселити мешканців, що і далі живуть в культурній установі, потрібно ще 20 мільйонів гривень.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути