chrome firefox opera safari iexplorer

У Азарова побачили чергове покращення в житті українців

02 листопада 2012 о 10:43

За січень-вересень поточного року приріст реальної зарплати в Україні склав майже 15%, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період 2011 року, заявили у Кабміні.

«Так, розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій у січні-вересні 2012 року становив 2975 грн і порівняно з відповідним періодом 2011 року збільшився на 15,7%», — сказано в повідомленні, пише Gazeta.ua.

Пояснили це тим, що зростання номінальної зарплати постійно випереджало зростання споживчих цін. В уряді також наголосили на тому, що дані Держстату свідчать і про структурні зрушення в розподілі працівників за розміром заробітної плати.

Якщо у червні 2010-го зарплату у розмірі понад 3,5 тис. грн отримували 16,4% працівників, то у червні 2011-го — 22,3%, а у червні поточного року — майже 28%.

Тобто, за два роки кількість тих, хто отримує зарплату понад 3,5 тисячі гривень, зросла у півтора рази і досягла майже третини всіх, хто працевлаштованих. Нагадаємо, в Україні у серпні та вересні Держстат зафіксував зниження середніх зарплат на 78 гривень до 3,073, та на 9 гривень до 3,064 гривень на місяць відповідно.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути