chrome firefox opera safari iexplorer

У школах Вінниці нововведення – безкоштовний Wі-Fі

20 грудня 2012 о 13:37

У кожному класі і коридорах той, хто знає пароль доступу, без проблем користується інтернетом.

Вчителі пояснюють: перед технічним прогресом, який наступає, неможливо зачинити жодні шкільні двері. Уже з першого-другого класу діти в соцмережах, кажуть вчителі. Тож почали навчати вихованців культури інтернет-прогулянок. Саме тому і запровадили повсюдний Wі-Fі. Спроби шукати в інтернеті порно чи насильство у шкільних стінах, звичайно, були, кажуть педагоги. Але з дітьми працюють, пояснюють, вчать. Підключають батьків. Від прогресу не сховаєшся, кажуть викладачі, які й самі не уявляють своєї праці без всесвітньої павутини.

"У нас є значна частина вчителів, які викладають свої уроки, свої навчальні посібники в інтернет. І це спілкування відбувається.

Це знаєте не просто як книжка в електронному вигляді ", — каже заступник директора гімназії №17 Ліліана Гончарук. Обладнання для Wі-Fі встановлене у більшості вінницьких шкіл. Платять за нього доброчинці. А щоб жителі сусідніх будинків задурно не користувались шкільним інтернетом, пароль доступу змінюють кожні два тижні.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути