chrome firefox opera safari iexplorer

Для буковинських пам'яток архітектури розроблять QR-коди

18 лютого 2013 о 17:00

Для пам’яток архітектури на Буковині розроблять QR-коди, які міститимуть інформацію для туристів, оптимізовану під перегляд з мобільних пристроїв.

Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

«Якщо ми кажемо про туризм як один із пріоритетних напрямів роботи крайової влади та важливу складову економіки регіону, то для розвитку галузі і популяризації Буковини нам варто використовувати усі сучасні дієві методи. Наприклад, створити QR-коди для визначних пам’яток архітектури міста й туристичних об’єктів краю», — зазначив він.

Коди дозволять гостям Буковини легко орієнтуватися в місті та області. Особливо це стосується іноземних туристів, які не знають української мови, а інформацію, зчитану з QR-коду телефоном чи планшетом, будуть отримувати англійською та, наприклад, німецькою. Практика таких кодів широко використовується у сусідніх країнах та загалом у світі. Кілька міст України також активно впроваджують їх.

«Така сучасна комунікація із туристами та створення комфортних умов для їх перебування на Буковині — правильний, зручний, дієвий та малозатратний шлях промоції регіону», — підкреслив голова ОДА.

QR-код (англ. quick response — швидкий відгук) — матричний код (двовимірний штрих-код). Вміщує більше інформації, ніж штрих-код. Основна перевага QR-коду — легке розпізнавання скануючим обладнанням (в тому числі, й фотокамерою мобільного телефону), що дає можливість використання в торгівлі, на виробництві, в логістиці, туризмі.

21 грудня

Інші дати
Народився Тимко Падура
(1801, м. Еллінці, Вінницька область - 1871) – поет, представник української школи в польській літературі, композитор. Автор збірки поезії «Ukrainky Tymka Padury».
Розгорнути
Народився Володимир Іконников
(1841, м.Київ – 1923) – український історик та педагог. Один із засновників товариства Нестора Літописця. Науковий доробок вченого становить понад 700 праць з історії, джерелознавства та археографії.
Розгорнути