chrome firefox opera safari iexplorer

Львів здобуватиме титул міста літератури ЮНЕСКО

07 лютого 2013 о 12:54

Цьогоріч Львів стартує у програмі ЮНЕСКО на здобуття титулу «Львів – місто літератури».

21 лютого у читальному залі бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка відбудеться мотиваційна конференція за участі запрошеного експерта з Польщі.

Управління культури Львівської міськради спільно з Форумом видавців готує відповідну аплікаційну форму на здобуття почесного титулу.

Цього місяця у місті проведуть першу мотиваційну конференцію «Львів – місто літератури» у двох частинах. Перша – пленарне засідання із залученням експерта, директора програм Краківської Студії фестивалів Роберта Пясковскі.

«Ми хочемо почати цей проект і стати містом літератури ЮНЕСКО. Хто, як не Львів, має всі шанси стати не придуманим в тому сенсі, а просто формалізувати у такий спосіб свій статус. Отже, 21 лютого запрошуємо на мотиваційну конференцію, яка відбуватиметься у двох частинах. Перша частина – це буде пленарне засідання, де, власне, буде запрошений експерт з Кракова, який запропонував свої ноу-хау. Краків надає нам свою допомогу у підготовці аплікаційної форми. Ми це робимо не самі. Управління культури працює спільно з Центром міської історії, Форумом видавців, Центром гуманітарних студій. Сподіваюся, ми долучимо у найшвидший час до цього процесу Інститут літератури НАН України. Тільки в такому гроні, в такому товаристві, я думаю, будь-які проекти мають сенс», – розповіла Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути