chrome firefox opera safari iexplorer

У 2013 році в Україні відкриються три льодові арени

28 лютого 2013 о 09:49

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул на розширеному засіданні Кабінету міністрів.

«Продовжиться реалізація програми «Хокей України». Зокрема цього року будуть відкриті сучасні льодові арени в Луганську, Дружківці й Севастополі» Як повідомляв УНІАН, у Луганську 1 червня 2012 року почалося будівництво нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом — Льодового палацу вартістю 37 млн грн. На початку 2012 року повідомлялося, що в Севастополі буде побудовано льодовий палац вартістю 36 млн грн у рамках Національної програми «Хокей України».

Віце-президент Федерації хокею Севастополя Олександр Галкін раніше заявляв, що з метою виконання національної програми «Хокей України» в 2012 році в 6 містах країни мають бути побудовані криті арени зі штучним льодом. У затвердженому списку: Київ, Луганськ, Севастополь, Кривий Ріг, Біла Церква, Дружківка (Донецька область). Загальний — затверджений у рамках держбюджету країни — бюджет усіх «льодових» будівництв становив 200 млн грн.

Довідка УНІАН. Кабмін у вересні 2012 року продовжив дію Державної цільової соціальної програми «Хокей України» до 2017 року. Програма була затверджена в 2007 році й передбачала термін реалізації на 2008—2012 роки, але не була виконана. Метою програми є продовження роботи зі створення умов, спрямованих на масовий розвиток хокею в Україні — в першу чергу для формування здорового способу життя. Також увагу буде приділено відбору й підготовці обдарованих молодих людей. Для цього передбачено формування сучасної інфраструктури, необхідної як для розвитку хокею, так і для залучення якнайбільшої кількості осіб, які щорічно займаються катанням на ковзанах.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути