chrome firefox opera safari iexplorer

Україна посіла третє місце на чемпіонаті світу з біатлону

18 лютого 2013 о 10:02

У Чехії завершився чемпіонат світу з біатлону – найуспішніший для збірної України за останні 14 років.

«Синьо-жовті» завдяки успіхам жіночої частини команди здобули по одній золотій і срібній нагороді і три «бронзи» – це третє місце в загальному заліку світової першості.

Попереду лише недосяжні для інших норвежці, у яких одинадцять нагород (вісім золотих, дві срібних і одна бронзова), а також французи з одним «золотом» і чотирма срібними медалями.

В останній день змагань до ще однієї медалі була близька Віта Семеренко, вона стала четвертою в гонці з масовим стартом. Виграла це змагання білоруска Дарія Домрачева.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі