chrome firefox opera safari iexplorer

З 1 березня вводиться диференційована вартість квитків на поїзди Hyundai

26 лютого 2013 о 17:14

Українська залізнична швидкісна компанія удосконалює послуги для пасажирів.

З 1 березня 2013 року у вагонах 1-го класу поїздів категорії «Інтерсіті+» вводиться система диференціації тарифів попереднього продажу квитка, повідомили УНН в прес-службі «Укрзалізниці».

Система диференціації тарифів попереднього продажу квитка вводиться з 45 доби продажу проїзних документів, тобто починає діяти з 14 квітня 2013 року.

При придбанні проїзного документа застосовуватимуться коефіцієнти індексації від вартості плацкарти. Найменший коефіцієнт індексації діятиме за 45 діб до дати відправлення поїзда, а найбільший — за 2-1 добу до дати відправлення.

Це означає, що за 45 діб до дати відправлення поїзда квитки у вагони 1-го класу поїздів категорії Інтерсіті+ пасажири зможуть придбати дешевше, ніж, у інші дні із наближенням дати відправлення.

Система диференціації тарифів попереднього продажу квитка передбачає при придбанні проїзного документу застосування наступних коефіцієнтів індексації:
за 45 діб до дати відправлення поїзда – коефіцієнт індексації 0,85 від вартості плацкарти;
за 44-30 діб до дати відправлення – коефіцієнт індексації 0,9 від вартості плацкарти;
за 29-10 доби до дати відправлення коефіцієнт індексації 1,0 від вартості плацкарти.
за 9-5 діб до дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,05 від вартості плацкарти;
за 4-3 доби до дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,10 від вартості плацкарти;
за 2-1 добу до дати відправлення – коефіцієнт індексації 1,15 від вартості плацкарти.

Нагадаємо, з моменту запровадження швидкісного руху поїздами «Інтерсіті» та «Інтерсіті+» перевезено більш ніж 1,3 млн пасажирів.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути