chrome firefox opera safari iexplorer

Чиновники обіцяють у Києві «середньостатистичний» паводок

26 березня 2013 о 15:43

Критичного паводку в Києві не очікується.

Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ розповів керівник Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських, коментуючи питання про можливий паводок через велику кількість снігу в Києві, повідомляє Українська правда.

«Підстав для паніки у столиці немає. Танення снігу — явище сезонне, і не треба спекулювати на цьому питанні», — сказав він.

«По-перше, температура до 30 березня буде зі знаком мінус вночі і плюсова вдень. Тобто сніг, від якого залежить масштаб паводку, тане поступово. По-друге, в київських водоймах досить вільного місця, щоб прийняти талу воду», — впевнений Болотських.

«Що стосується відводу води, то ще два тижні тому уряд доручив всім місцевим органам влади, в тому числі київським, вжити максимальних заходів для очищення міських стічних каналів і каналізаційних механізмів. Є розпорядження розчистити русла всіх річок, щоб забезпечити безперешкодне проходження талих вод», — заявив чиновник.

За його словами, згідно з попереднім аналізом та даними Гідрометцентру, «критичного паводку в Києві не очікується». «Можна сказати, що виходячи з аналізів попередніх років, цьогорічний паводок буде середньостатистичним», — сказав Болотських.

Розділи: Довкілля

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути